Značky

Ziaja je polská rodinná firma s 25 letou zkušeností na farmaceutickém trhu s péčí o pokožku. Ziaja je vedoucím producentem na polském trhu s více než 50 miliony prodaných kusů ročně a ročním obratem více než 60 milionů EUR.

Výroba je realizována v moderních zařízeních situovaných v ekologické zóně s vlastním výzkumem a vývojovými laboratořemi. Koncept výrobků Ziaja je založen na filozofii poskytování svým zákazníkům vysoce kvalitní produkty za atraktivní ceny. Firma Ziaja pracuje podle přísného systému výrobních standardů kvality: vysoká kvalita výrobků Ziaja je zaručena normou ISO 9001:2008 standardy GMP.

ŽÁDNÝ ZE VSTUPNÍCH MATERIÁLŮ NENÍ TESTOVANÝ NA ZVÍŘATECH,NENÍ KLASIFIKOVÁM JAKO CMR – KARCIOGENNÍ, MUTAGENNÍ NEBO OVLIVŇUJÍCÍ REPRODUKCI.VŠECHNY JSOU KLASIFIKOVÁNY JAKO REACH.

 

Přejít do eshopu
znacky

Společnost Pierre Rene Medic Labolatorium Paris –France je rodinným podnikem s tradici působení v oblasti výroby kosmetických výrobků a make-up.

Spolupracuje s nejznámějšími dodavateli v oblasti dodávek surovin, výrobních zařízení a obalů v čemž zajišťuje vysoký výrobní standart produktů na nejvyšší možné úrovni. Řada ampulí Medic je komplexním 3-stupňovým programem péče o pleť.

Díky nejkvalitnějším surovinám výrobce garantuje vysokou účinnost kůry.

Na českém trhu výrobky nabízíme už 3 rokem a tisíce spokojených zákazníků muže potvrdit vynikající výsledky spojené s jejich aplikaci.

Přejít do eshopu
znacky

znacky

ziaja med je specializovaná řada kosmetiky, zpracovaná jako
komplexní program péče o pokožku, přizpůsobený náročné a
citlivé pokožce, často dysfunkční

ziaja med jsou produkty obsahující synergické spojení aktivních
složek (také ekologických) vybraných s ohledem na jejich vysokou
účinnost a toleranci

ziaja med jsou produkty podrobované přísným testům a laboratorním
zkouškám, které garantují bezpečnost a účinnost dermokosmetiky

ziaja med jsou hypoalergenní, bez parfemace, dermatologicky testované
pod kontrolou odborných lékařů

ziaja med jsou produkty, které působí preventivně, a také jako doplněk
léčby doporučenou dermatology

Přejít do eshopu

AFLOFARMje dynamicky se rozvíjející společnost s Polska působící v oblasti ochrany zdraví pro více než dvacet let. Každý rok získává stále vyšší postavení v žebříčku farmaceutických společností v EU.V současné době AFLOFARM je na prvním místě mezi společnostmi v OTC segmentu-volně prodejných léků a potravinových doplňků prodávaných  v Polsku.
AFLOFARM je nesporným lídrem voblasti nových technologií a úspěch firmy je zajištěn díky masivním investicím do výzkumu a vývoje. To nám umožňuje přinášet nejvíce inovativní farmaceutický výrobek na náš trh. Uvádíme na trh několik inovativních produktů za měsíc, několik desítek ročně.
Nabízíme asi 300 výrobky včetně: léků na předpis a volně prodejných léků, potravinových doplňků, kosmetiky a zdravotnických prostředků.Všechny přípravky máji bohaté složení,atraktivní cenu a jsou bezpečné.

Moderní technologie jsou přítomny ve všech provozních oblastech AFLOFARM .
Pro výzkum a vývoj využívá nejmodernější laboratorní vybavení pro navrhování výrobků v souladu s nejnovějšími trendy, stejně jako účinné provádění samotné výroby v průmyslovém prostředí.
Plánování pro kvalitu výrobku a jeho následné rutinní kontroly se provádí pomocí analytického zařízení,které splňuje ty nejvyšší světové standardy.
Management,plánování a výrobní procesy, stejně jako design a vývoj výrobků jsou podporovány diky  vyrobeným na míru, inovativním IT systémům.
Rozšířené používání moderních technologií slouží k zajištění správné kvality a pokračující zlepšování produktů a služeb, aby co nejlépe vyhovovaly potřebám našich klientů.

Přejít do eshopu
znacky

Parasidose je jiz přes 20 let vedoucí značkou v oblasti boje s pedikulozou- v Evropě, Africe, Austrálii a Novem Zélandu. Patří výrobci Grouppe Batteur s Francie. Historie Groupe Batteur začala v roce 1958, kdy Jacques Batteur, lékárník z Lille, který se usídlil v oblasti Paříže, koupil Laboratoires Gilbert. Ambiciózní a vizionář, se přemístil do Herouville Saint-Clair v Normandii, k regionu měl zvláštní zálibu, protože jeho rodina trávila tam pravidelně letní dovolenou. Rodina Batteur zůstala věrna svým kořenům v regionu a lidem, kteří se zasloužili o rozvoj společnosti, udržováním sídlo skupiny a 4- 5 svých výrobních závodů v Normandii. V roce 1986, pod vedením jeho syna, Laurent Batteura začalo období rychlé expanze: tvorba znáček, firemních akvizic, průmyslových investic. Během 25 let, které strávil v čele skupiny, počet zaměstnanců vzrostl z 20 zaměstnanců na více než 800, a obrat šel od 400.000 eur na 150 milionů eur. Vynikající výsledky tohoto podnikatele zajistily nezávislosti jeho společnosti, která se chlubí skutečnosti, že zůstala vlastněna rodinou Batteur.

Přejít do eshopu
znacky

znacky

 

Přední výrobce čistících a hygienických výrobků na trzích střední a východní Evropy.Roční tržby nad 70 mil. EUR.

Široká exportní struktura s aktivitou na více než 30 trzích. Přední výrobce OEM produktů (mezinárodní, lokální řetězce)

Silné porftolio vlastních značek.

  • Inovativní technologie Arwell
  • Bez parabenů, PEG, alkoholu a barviva
  • Vysoká kvalita účinných látek (změkčovadla jemných povrchově aktivních látek, alantoin, panthenol, heřmánek, aloe vera)
  • Hypoalergenní, ph pokožky neutrální
  • Receptury splňující přísné požadavky Öko-Test (gut, sehr gut) – na základě www.oekotest.de, www.codecheck.info,
  • Dermatologicky testováno
  • Široká škála přípravků k použití ve výrobcích pro děti v souladu s platnými předpisy (Regulation1223 EU / 2009 a směrnice o obecné bezpečnosti výrobků)

stránky výrobce

Přejít do eshopu

Vlajkovým produktem společnosti je parfemovaná voda doplněná o sortiment osvěžujících postříkání těla, přirozené vlasové vůně založené na přírodních vonných látkách a lotiony po holení.
Neustálý vývoj nabídky společnosti na základě analýzy potřeb spotřebitelů a nejnovějších trendů na trhu v oblasti parfumerie vždy zaručuje aktuální nabídku přizpůsobenou dynamickému trhu kosmetiky. Pokračujeme ve zvyšování kvality našich výrobků, používání nejmodernějších komponentů, nepřetržitého vývoje, moderních technologií a kreativních řešení nám umožňuje být v čele nejlepších výrobců parfémů.
Mnoho let působení na trhu vonných látek nám pomohlo vytvořit soudržnou a stabilní strategii společnosti. Pečlivě vybraná skupina obchodních zástupců zaměstnaných v naší společnosti poskytuje našim zákazníkům nejvyšší úroveň služeb. Široké možnosti výroby a flexibilita v provozu nám umožňují vyvinout parfémy pro individuální zákaznické objednávky (PRIVATE LABEL).
Vytvoření parfému je naší vášní. Jsme si jisti, že díky tomu a hodnotám, které stojí za naší značkou společně, dosáhneme úspěchu.

Přejít do eshopu
znacky